Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197904

IronGym edasimüüja Lõuna-Eestis

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime iseseisvat edasimüüjat Lõuna-Eestis, kes soovib tegeleda uue ja innovatiivse toote edasimüügiga. Kandidaadilt ootame head argumenteerimisoskust, iseseisvat mõtlemist ja varasemat positiivset müügikogemust.

Ootused kandidaadile

- aktiivse otsemüügi kogemus;
- väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus;
- turundus- ja/või müügialased teadmised.

Ettevõte pakub

- väga head teenimisvõimalust
- võimaluse olla oma alal tipptegija
- väga head toodet, mida on rõõm potentsiaalsetele klientidele pakkuda

Lisainfo

Tutvuge meie toodetega http://www.irongym.ee

Tööpakkumise number
#197904

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. mai 2010
Kuulutus sisestati:
20. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
vahendustasu

Vaata rohkem