https://www.cvkeskus.ee/25616

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

ROAMINGU ASSISTENT

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25616

Tööpakkumise number

25616

Töö kirjeldus

Roaming on rahvusvaheline opreraatoritevaheline kokkulepe, kus kliendile pakutakse teenust välisoperaatori võrgus tagades arvelduse oma operaatoriga


TÖÖ EESMÄRK:

Tagada roamingtegevusega seotud lepingute ja andmete õigsus ning ajakohasusPEAMISED TÖÖÜLESANDED:

- Lepingute administreerimine
- Roamingandmete kaasajastamine, kontroll, süstematiseerimine ja analüüs
- Roaminginfo veebitabeli kontroll ja täiendamine
- Roaming dokumentide arhiveerimine
- Roamingliikluse ülevaade
- Kirjavahetuse haldamine
- Kliendiinfotugi
- Regulaarne aruandlus ja statistika juhile
- Roamingujuhi ja roamingkoordinaatori assisteerimineNõudmised kandidaadile

HARIDUS, OSKUSED JA KOGEMUSED

Vähemalt keskeriharidus (soovitavalt tehniline) või selle omandamine, eesti keele oskus, hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas ning hea vene ja soome keele oskus. MS Windowsi keskkonna tundmine.


OMADUSED

Positiivne ellusuhtumine ja suhtlemisvalmidus, rutiinitaluvus, täpsus ja kiirus, analüütilisus, valmidus meeskonnatööks, teenindusvalmidus, algatusvõime.


Ettevõte pakub

huvitavat tööd kaasaegses ja väga kiiresti arenevas valdkonnas tegutsevas tugeva firmakultuuriga organisatsioonis, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Communication, eneseteostus- ja täiendusvõimalusi koos noorusliku ja professionaalse meeskonnaga.


Lisainfo

Saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CVKeskuse kodulehe kaudu. Palun vasta kindlasti ka meie kolmele küsimusele. Sinu andmeid ootame hiljemalt 12. detsemril.


Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

Radiolinja Eesti AS on 1994. aastal asutatud mobiilsideteenuseid pakkuv erafirma, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Elisa Communications.
Eesti atraktiivsel telekommunikatsiooniturul on Radiolinja Eesti tuntud oma dünaamilise arengustrateegiaga, mis eelkõige väljendub kliendikeskses teeninduses, paindlikus hinnapoliitikas ja sidevõrgu pidevas edasiarendamises. Radiolinja Eesti on usaldusväärne partner ning üks juhtivaid telekommunikatsiooniteenuse juurutajaid Eestis. Seoses firma kiire arengu ja laienemisega, vajame oma meeskonda üha uusi arenemisvõimelisi inimesi, kes tahavad koos meiega kirjutada oma nimed Eesti telekommunikatsiooni ajalukku.