Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708303
Veebipõhine värbamine

IQOS Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime hea suhtlemisoskusega positiivset ja avatud inimest.

Ootame Sinult kvaliteetset teenindust eesti ja inglise keeles.

Vene keele oskus on eeliseks.

Ootused kandidaadile

Pakutav töö on suurepärane võimalus, kui Sinu kireks on professionaalne klienditeenindus ning eesmärgiks erakordse kliendikogemuse pakkumine.

Ettevõte pakub

  • Võimalust olla osa revolutsioonilisest uuendusest

  • Motiveerivat boonussüsteemi

  • Arenguvõimalusi

  • Tööd kiirelt arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#708303

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 862 - 1134 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2021

SalvoBaltic OÜ meeskonnal on jaemüügis enam kui 10-aastane kogemus ja kompetentsus operatiivteenuste osutamisel. Oleme pühendunud kvaliteetse klienditeeninduse pakkumisele ja aitame tõsta kaupluste töökvaliteedi tipptasemele. Praegu haldame Lätis enam kui 20 müügi- ja e-kaubanduspunkti, kus töötab üle 110 töötaja. Oleme laiendamas oma ettevõtet Eesti turule ja otsime meie ettevõttega liituma klienditeeninduse professionaale.

Vaata rohkem