Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53283

IP-võrgu peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • üle-eestilise IP-võrgu planeerimine ja kliendilahenduste väljatöötamine
  • süsteemiintegratsioon IP-võrgu seadmete ja serveritega
  • seadmehangete ja paigalduse korraldamine ning teostus
  • turvalise ja jätkusuutliku võrguhalduse rajamine
  • võrgu turvalisuse ja kaitse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus suurte IP-põhiste andmesidevõrkude haldamises
  • telekommunikatsiooni- või IT-alane kõrgharidus
  • eesti keele vaba valdamine
  • hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
Kasuks tuleb:
  • BGP protokolli tundmine
  • magistrikraad IT või telekommunikatsiooni alal
  • võrguseadmete valmistaja taseme-eksami sertifikaadi olemasolu
  • vene keele oskus
  • B-kategooria autojuhiload

  • huvitavat tööd kiirelt arenevas telekommunikatsiooniettevõttes
  • võimalust oma ideid ellu viia
  • võimalusi enesetäiendamiseks sh väliskoolitustel
  • kaasaegseid töövahendeid ja ajakohast töökeskkonda

Lisainfo

Töö on seotud lähetustega Eesti piires.

Tööpakkumise number
#53283