https://www.cvkeskus.ee/180572

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180572

Invitrogeni tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Invitrogeni toodete müük
Invitrogeni toodete tutvustamine klientidele
Klientide nõustamine toodete kasutamisel


Ootused kandidaadile

Bioloogia/biokeemia/geenitehnoloogia või võrreldav haridus (võib olla omandamisel)
Oskus oma aega ja tööd ise planeerida
Hea eesti ning inglise keele oskus


Ettevõte pakub

Heale spetsialistile väärilist, töö tulemusest sõltuvat tasu
Iga-aastaseid Invitrogeni tootekoolitusi Euroopas


Tööpakkumise number
#180572
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Invitrogeni tootejuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!