https://www.cvkeskus.ee/174992

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #174992

Investeeringute juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Investeeringute juhi põhilisteks tööülesanneteks on grupi investeeringute portfelli juhtimine ja haldamine s.h. osalemine grupi strateegilises juhtimises koos omaniku/juhataja ja tütar- ja sidusettevõtetes töötavate tegevjuhtide ja koostööpartneritega, aktivate-passivate juhtimine, investeerimine uutesse varaklassidesse (aktsiad ja võlakirjad), töö tütar- ja sidusettevõtete nõukogudes, regulaarne infovahetus tütar- ja sidusettevõtetega; investeeringute, ettevõtete ja majanduskeskkonna analüüs, riskijuhtimine, grupi eelarve koostamine ja selle täitmise jälgimine ning grupi majandus- ja juhtimisarvestuse valdkonna juhtimine.


Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt eeldame edukat töökogemust investeerimispangandusest, varahaldusfirmast või -üksusest, majandus- või rahandusalast kõrgemat haridust, eesti ja inglise keele oskust, väga head analüüsi- ja seoste loomise võimet ja kogemust ettevõtete analüüsimisest, head aktiivsustaset ja organiseerimisvõimet, iseseisva töötamise võimet, eneseväljendus- ja läbirääkimisoskust, praktilisust lähenemisel ja võimet asju ise ära teha. Vene keele oskus tuleb kandideerimisel kasuks.


Ettevõte pakub

Pakume nii juhtimisalaseid kui intellektuaalseid väljakutseid, iseseisvat ja huvitavat tööd, selgeid eesmärke ja korralikku sissetulekut.


Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 29. märtsiks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse helistades Mercuri Urvali konsultandile Indrek Pajumaa’le telefonil 667 1520. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.


Tööpakkumise number
#174992

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
29. märts 2009
Kuulutus sisestati:
9. märts 2009

CVKeskus.ee klient

AS Vestman Grupp on holdingettevõte ja varahaldusfirma, mis on oma 14-aastase tegutsemisaja jooksul investeerinud strateegilise investorina metsa- ja põllumaade haldamise, taastuvenergeetika ja kinnisvaraarenduse valdkondadesse. Viimase aja olulisematest muutustest väärib märkimist hiljutine väljumine kinnisvara vahenduse tegevussuunast. AS Vestman Grupi investeeringud ja tütarettevõtted asuvad mitmes maakonnas Eestis ja Lätis, oleme oma tegevuses järginud ökoloogilise ja sotsiaalse vastutustundlikkuse, selgete investeerimissuundade ja organisatsiooni efektiivsuse põhimõtteid. Oleme oma tegevuses olnud edukad, grupi varade maht on kasvanud tasemeni, kus on vaja kaasata senisest professionaalsemat lähenemist. Olemegi nüüd otsimas oma meeskonda investeeringute juhti.

Vaata rohkem

You are applying to:
Investeeringute juht
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!