https://www.cvkeskus.ee/68790

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Investeeringute juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 68790

Tööpakkumise number

68790

Töö kirjeldus

Investeeringute juhi töö algab investorite leidmisega sobivale kinnisvaraarendusprojektile ja lõpeb kasumi jagamisega osapoolte vahel. Investeeringute juhi ülesandeks on eelkalkulatsioonide ning äriplaanide koostamine ja esitlemine, investoritega läbirääkimiste pidamine, investeeringute rahaline juhtimine, finantsaruandlus.


Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat omab majanduslikku kõrgharidust, eelnevat töökogemust turunduse või müügi alal, väga head analüüsioskust ja matemaatilist võimekust. Ta teab, kuidas pidada edukaid läbirääkimisi ja lahendada konflikte, ta on algatusvõimeline ja loov, kuid tuleb toime ka pingelistes olukordades. Lisaks väga heale eesti keele oskusele, suhtleb ta ka vene ja inglise keeles ning tunneb hästi tööks vajalike arvutiprogramme.


Ettevõte pakub

Omalt poolt soovime pakkuda huvitavaid väljakutseid ja eneseteostust kinnisvaraarenduse võimalusterohkes valdkonnas, professionaalset ja selge visooniga meeskonda, pikaajalist töösuhet ja ametikohale vastavat väärikat motivatsioonipaketti.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

BREIC - Baltic Real Estate Investment Centre.

Aastal 1996 loodi Eesti Kinnisvarakeskus OÜ, mille peamisteks tegevusaladeks said kinnisvaravahendus ja konsultatsioon. Aasta-aastalt kasvas nii Kinnisvarakeskus kui kinnisvaraturg ning nii jõuti olukorda, kus firma huviorbiiti kerkis kinnisvaraarendus. Alates 2000. aastast hakati koondama arendusportfelli, mille tulemusena loodi 2004. aastal Baltic Real Estate Investment Centre OÜ kaubamärgiga BREIC.


Meie missioon on läbi professionaalse investeeringute juhtimise ja arendamise pakkuda investoritele ning fondidele kinnisvarasse investeerimise võimalust.

Visioon -

aastaks 2010 jõuda investeerimisportfellini 1 mlrd eesti krooni, omades arenduses pidevalt 50 arendusprojekti.

BREIC on professionaalne ning pühendunud Töötajatega ettevõte. BREIC läheneb igale investorile personaalselt, pakkudes Temale välja sobiliku tootlikkuse ning mahuga investeerimise võimaluse.

Kuuluvus organisatsioonidesse: Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL), Investorite Liit.

It’s not a job, it’s a lifestyle.