https://www.cvkeskus.ee/68775

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Investeeringute juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 68775

Tööpakkumise number

68775

Töö kirjeldus

Investeeringute juhi ülesandeks on olemasolevate investoritega suhtlemine ning läbirääkimiste pidamine uute potentsiaalsete investorite, finantsasutuste ja kohalike omavalitsustega. Samuti on tema ülesandeks eelkalkulatsioonide ning äriplaanide koostamine ja esitlemine, investeeringujärelevalve, finantsaruandlus.


Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat omab majanduslikku kõrgharidust, eelnevat töökogemust turunduse, müügi või finantsalal, väga head analüüsioskust ja matemaatilist võimekust. Ta teab, kuidas pidada edukaid läbirääkimisi ja lahendada konflikte, ta on algatusvõimeline ja loov, kuid samas tasakaalukas ning tuleb toime ka pingelistes olukordades. Lisaks väga heale eesti keele oskusele, suhtleb ta ka vene ja inglise keeles ning tunneb hästi tööks vajalikke arvutiprogramme.


Ettevõte pakub

Omalt poolt soovime pakkuda huvitavaid väljakutseid ja eneseteostust kinnisvaraarenduse võimalusterohkes valdkonnas, professionaalset ja selge visooniga meeskonda, täiendkoolitust ning ametikohale vastavat väärikat motivatsioonipaketti (sh soliidset ametiautot tööeesmärkide täitmise korral, spordikompensatsiooni, esinduskulude katmist).


Lisainfo

Eeldame, et kandidaat on huvitatud töösuhtest kestvusega vähemalt 5 aastat.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
31. mai 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

BREIC - Baltic Real Estate Investment Centre.

Aastal 1996 loodi Eesti Kinnisvarakeskus OÜ, mille peamisteks tegevusaladeks said kinnisvaravahendus ja konsultatsioon. Aasta-aastalt kasvas nii Kinnisvarakeskus kui kinnisvaraturg ning nii jõuti olukorda, kus firma huviorbiiti kerkis kinnisvaraarendus. Alates 2000. aastast hakati koondama arendusportfelli, mille tulemusena loodi 2004. aastal Baltic Real Estate Investment Centre OÜ kaubamärgiga BREIC.


Meie missioon on läbi professionaalse investeeringute juhtimise ja arendamise pakkuda investoritele ning fondidele kinnisvarasse investeerimise võimalust.

Visioon -

aastaks 2010 jõuda investeerimisportfellini 1 mlrd eesti krooni, omades arenduses pidevalt 50 arendusprojekti.

BREIC on professionaalne ning pühendunud Töötajatega ettevõte. BREIC läheneb igale investorile personaalselt, pakkudes Temale välja sobiliku tootlikkuse ning mahuga investeerimise võimaluse.

Kuuluvus organisatsioonidesse: Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL), Investorite Liit.

It’s not a job, it’s a lifestyle.