Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54736

Investeerimisala juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*töö finants- ja krediidiasutustega
*investeeringute leidmine
*investeerimisprojektide juhtimine ja järelvalve
*ettevõtte äri- ja finantseerimisplaanide koostamine ja teostamine

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus, soovitav MBA
  • äriprojektide alane juhtimiskogemus
  • huvi finantsturgude- ja kinnisvaraarenduse vastu
  • analüütiline ja loov mõtlemine ning hea ärivaist
  • oskus hinnata äriprojekti riske
  • läbirääkimisoskus
  • iseseisvus ja otsustamisjulgus
  • lai silmaring ja huvi maailmas toimuva vastu
  • hea eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

*nüüdisaegset ja arenevat töökeskkonda
*väljakutset eneseteostuseks
*motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#54736