Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187688

Investeerimis- ja kindlustustoodete müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevate kindlustus- ja investeerimistoodete aktiivne müük
  • Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
  • Klientide nõustamine ja toodete tutvustamine
  • Aruandlus

Ootused kandidaadile

  • Eelnev inimeselt inimesele aktiivse müügitöö kogemus
  • Avatus, positiivsus ja aktiivsus
  • Tulemustele orienteeritud
  • Algatus-, analüüsi- ja arenguvõime
  • Iseseisvalt töötamise võime

Ettevõte pakub

  • Paindliku töögraafikut
  • Tasu vastavalt töötulemusele
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Tasuta arengut soodustavat koolitust
  • Tööd ja arengut kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Elukoht ei ole töö saamisel takistuseks, sest töö on üle Eesti.

Kandideerimiseks ootame CV-d koos motivatsioonikirjaga

Tööpakkumise number
#187688

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
26. november 2009

Dream Capital on välja kasvanud 1998.a. asutatud kindlustustoodete vahendusega tegelenud ettevõttest Anna Nauri Kindlustusvõrk OÜ. Vahendame selliseid ettevõtteid nagu LHV pank ja Compensa Life Vienna Insurance Grupp SE. Leiame oma klientidele parimaid lahendusi kindlustuse ja investeerimise osas ning läheneme igale kliendile individuaalselt ja tema vajadustest lähtuvalt.

Vaata rohkem