Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185814

Inventuuriteenuse osutaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte tegevuse laienemisega vajatakse inventuuriteenuse osutamise töötajaid.
Põhilised tööfunktsioonid on oskus täpselt ja korrektselt kaupa lugeda ning võime töötada täismahus öisel ajal või puhkepäevadel.

Töögraafikut on võimalik koostada vastavalt vajadustele teise töö või kooli kõrvalt.

Kandidaatide valik toimub proovitöö alusel.

Ootused kandidaadile

hea füüsiline koormus
kohusetunne
täpsus
ausus
pingetaluvus
kiirus

Ettevõte pakub

töötasu vastavalt sõlmitud käsunduslepingule
koolitust

Tööpakkumise number
#185814

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. november 2009
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2009

CVKeskus.ee klient

Juhtiv inventuuriteenuseid pakkuv ettevõte Baltimaades.

Vaata rohkem