Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60780

Inventeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade inventeerimine vastavalt inventeerimisgraafikule ja jooksvale vajadusele
  • Inventuuritulemuste põhjal aruandluse koostamine ja esitamine vastavalt kokkuleppele otsesele juhile
  • Realiseerimistähtaegade ja FIFO põhimõtete järgmise kontrollimine laos
  • Pretensioonide lahendamiseks vajalike kontrolltoimingute (inventuurid jne) teostamine

Ootused kandidaadile

  • oskused ja teadmised laomajandusest
  • kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus (word, excel)
  • hea eesti keele oskus
  • täpsust ja korrektsust
  • tähtaegadest kinnipidamise oskust
  • iseseisvat tegutsemisvõimet ja oskust organiseerida oma tööd
  • võimet iseseisvalt probleeme lahendada
  • energilisust, järjekindlust, visadust

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd kaasaegses ning meeldivas töökeskkonnas
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • eneseteostusvõimalust arenevas ettevõttes

Lisainfo

Kui tunned, et soovid liituda meie ettevõttega, siis palun saada meile oma

  • Elulookirjeldus
  • Avaldus koos palga- või hüvitussooviga

Kandideerimine toimub läbi CV Keskuse, lisaks sellele võite oma sooviavaldused saata ka faksil 6 051 651 või aadressil AS Via 3L, Vesse tn 1, 11415 Tallinn, hiljemalt 06. märtsil, märgusõna “Inventeerija”.

Tööpakkumise number
#60780