Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199137

Inventeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Inventuuride läbiviimine laos
- aruandluse ja inventuuriaktide koostamine ja esitamine
- laopidajate poolt tehtud tööde kvaliteedi kontroll
- lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus laos
- aktiivne, optimistlik ja kohusetundlik
- väga hea eesti keele oskus
- hea vene keele oskus
- väga hea arvutikasutamise oskus

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd, sõbralikku kollektiivi, häid töötingimusi ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Täistööajaga vahetustega töö

Tööpakkumise number
#199137

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 9500 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
töötasu + tulemustasu

Logistika Pluss OÜ on lisaväärtusteenuseid osutav logistikaettevõte, millel on uus ja kaasaegne logistikakeskus aadressil Punane 73, Tallinn. Ettevõte tegutseb antud valdkonnas juba 1998. aastast ning on orienteeritud kliendi ootuste täitmisele, osutades professionaalset teenust läbi kaasaegse tehnoloogia ja motiveeritud ning koolitatud personali. Logistika Pluss OÜ eesmärgiks on logistikateenuse osutamine partneritele, kes soovivad keskenduda oma põhitegevusele.

Vaata rohkem