Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342674

Inventeerija Tallinna kaubanduskeskustes

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidu ja tööstuskaupade ülelugemine, kontrollimine.
Töö toimub : * 28.05.2014. - 07.00 - 15.00 (tarbekaup)
* 01.06.2014 - 22.00 - 06.00 (toidukaup)

Ootused kandidaadile

Täpsus ja korrektsus.
Vanus vähemalt 18 aastat.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tuleb kogemus inventeerijana.

Ettevõte pakub

Töötasu 3.- € tunnis (öötundidel 3,75 - €).
Tasuta toitlustust.

Tööpakkumise number
#342674

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
22. mai 2014
Kuulutus sisestati:
15. mai 2014

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem