Inventeerija
Tööpakkumise number #753402
Veebipõhine värbamine

1

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Õigeaegne inventuuride tegemine ning dokumentide ja raportite täitmine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled kohusetundlik, aus ja täpne, hea stressitaluvusega ja ei karda kõrgust. Sul on eesti ja vene keele oskus, oled loogilise mõtlemisega vilunud arvuti kasutaja.

Ettevõte pakub

  • brutopalka 900€ kuus, millele lisandub tulemustasu.

  • tööaeg E-R 8:00-16:30

  • töö asukoht: Tallinn ja Harjumaa

  • tööalast väljaõpet

  • tervise edenduse programmi (vitamiinipäevad)

  • ühiseid üritusi (tööjuubelite tähistamine, jõulukingitused, tähtpäevade tähistamine)

Tööpakkumise number
#753402

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 900 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2022
Inventeerija Inventeerija

LOGISTIKA PLUSS OÜ

Vaata rohkem