Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126909

Intervjueerija / telefoniküsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Intervjueerija tööülesanneteks on meie Tallinna südalinna kontoris telefoniintervjuude läbiviimine eesti ja vene keeles. Töö sobib kõigile, kel pealehakkamist ja püsivust. Võimalus on töötada nii täis- kui poole kohaga ning ise valida, kas teha kõnesid päeval, õhtul või nädalavahetusel.

* Töö toimub arvuti abil ning vajalikud on elementaarsed teadmised arvuti ja interneti kasutamisest. (Arvuti helistab ise automaatselt intervjueeritavatele ning küsimustik liigub küsimus haaval ekraanil)
* Töö toimub vastavalt soovile kas tööpäeviti õhtusel ajal ajavahemikus 16.00-21.30, päeval 9.00-16.00 või nädalavahetustel 12.00-18.00.
* Töötajaga sõlmitakse töövõtuleping ning töö sobib ka kooli või teise töö kõrvalt lisatööks.

Ootused kandidaadile

* hea suhtlemisoskus
* kohusetundlikkus ja täpsus
* hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
* vajalik on vene keele oskus intervjuu tegemise tasemel - tuleb osata lugeda ja mõista ekraanile ilmuvaid küsimusi ning aru saada küsitletava vastustest

* kaasaegset töökeskkonda südalinnas Tornimäel - Stockmanni vahetus läheduses
* tööd kasvavas rahvusvahelises ettevõttes
* paindlikku töögraafikut
* tööalast koolitust
* tulemustest sõltuvat töötasu, võimalik teenida tunnis üle 50 krooni neto

Tööpakkumise number
#126909