2023-08-23 14:48:55

Intervjueerija

Norstat Eesti AS
4 - 5.3 €/tunnis Bruto
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Veebipõhine värbamine
Norstat on Euroopa juhtiv küsitlusandmete kogumisele spetsialiseerunud uuringuettevõte, mis pakub teenuseid peamiselt uuringuvaldkonna professionaalidele. Norstati põhilisteks klientideks on turu-uuringute ja konsultatsiooniettevõtted, PR ning reklaamibürood. Ettevõttel on kokku 21 kontorit 11 riigis: Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Saksamaal, Suurbritannias, Itaalias, Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas.

Töö kirjeldus

Telefoniküsitleja viib läbi intervjuusid eesti ning vene keeles. Töö sobib ka õpilastele alates 15-aastat, pensionäridele ja teise töö kõrvalt lisatööks. Hea võimalus kõigile, kel pealehakkamist, teotahet ja püsivust!

Töötamine toimub käsunduslepingu alusel.

Ootused kandidaadile

Otsime oma rõõmsameelsesse kollektiivi telefoniküsitluste läbiviijaid. Töö on sobiv, kui armastad suhelda, oled rõõmsameelse ja optimistliku ellusuhtumisega ning hea tehnilise taibuga. Pakume omalt poolt paindlikku tööaega, huvitavaid küsitlusprojekte ning toetavat meeskonda.

Eriti hindame seda, kui oled varasemalt samalaadset tööd teinud või omad kogemust teenindussektorist.

Oluline on vene keelne oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Tööd kasvavas rahvusvahelises ettevõttes; paindlikku tööaega; võimalust töötada ka täistööajaga; tööks vajalikku koolitust.

Kui tundsid end ära või tekkisid täiendavad küsimused, siis võta meiega ühendust!

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised: