Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61332

Intervjueerija

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks ülesandeks on erinevatel teemadel intervjuude läbiviimine vastajate kodudes.

Ootused kandidaadile

Hea intervjueerija

  • on meeldiv ja avatud suhtleja
  • on algatusvõimeline ja suudab kontakti luua
  • on kohusetundlik ja täpne
  • valdab hästi eesti ja vene keelt
  • oskab kasutada arvutit vähemalt algtasemel

Ettevõte pakub

  • võimalust arendada enesekehtestamise ja suhtlemisoskuseid
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • töövahendina sülearvutit
  • erialast väljaõpet ja arenguvõimalusi
  • võimalust töötada paindliku töögraafiku alusel
  • lisateenimisvõimalust põhitöö kõrvalt
  • töö tulemustest sõltuvat motivatsioonipaketti
  • võimalust olla teabekogujana suurte uuringute sünni juures

Tööpakkumise number
#61332