Värsked tööpakkumised

Internetiturunduse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236220

Tööpakkumise number

236220

Töö kirjeldus

Sulle pakub huvi Internetiturundus ja naudid inimestega suhtlemist? - Sind me oma meeskonda just otsimegi!
Meie eesmärk on leida meeskonnaliige, kelle peamised tööülesanded on järgnevad:

• Uute kliendisuhete loomine ning olemasolevate hoidmine;
• Klientide vajaduste väljaselgitamine ning lahenduste pakkumine;
• Müügi planeerimine ja eesmärgi täitmine;
• Projektijuhtimine;

Nõudmised kandidaadile

A2B Grupp OÜ otsib Internetiturunduse spetsialisti, kellel on allolevad nõudmised täidetud:

• Kõrgendatud huvi turunduse ja/või internetiturunduse kohta;
• Väga hea suhtlemisoskus;
• Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
• Tahe ja sobivus müügitööks;
• Tulemustele orienteeritus;
• Otsustus- ja vastutusvõime;
• Iseseisvus, järjekindlus;
• Positiivne ellusuhtumine.

Kasuks tuleb:
• Eelnev müügitöö kogemus;
• Vene keele oskus;
• Inglise keele oskus;
• Juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume uuele kolleegile palju võimalusi:
• Stabiilset ja väljakutset esitavat tööd;
• Lõbusaid ühisüritusi;
• Nooruslikku, lõbusat ja toetavat kollektiivi;
• Arengu- ja karjäärivõimalusi;
• Kaasaegset töökeskkonda;
• Vabadust kaasa rääkida ettevõtet puudutavates küsimustes.

Lisainfo

Kui tunned, et oled valmis meie meeskonnaga liituma, saada oma CV ja motivatsioonikiri (kuni 250 sõna) hiljemalt 28.08.2011 e-mailile või läbi CV Keskuse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. september 2011
Kuulutus sisestati:
12. august 2011

A2B Grupp OÜ on kiiresti arenev peamiselt internetiturundusega tegelev ettevõte. Seoses pideva töökoormuse suurenemisega soovime meeskonda kaasata
internetiturunduse spetsialisti, kelle ülesandeks saab peamiselt olema kliendisidemete loomine ning hoidmine. A2B Grupp OÜ missiooniks on pakkuda klientidele
parima kvaliteediga kõiki veebirakendusega seotud teenuseid, hoida klientidega pikaajalist suhet, tagada stabiilne ja meeldiv koostöö nii klientide kui ka
koostööpartneritega ning olla kliendikesksed ja paindlikud. Peale internetiturunduse tegeleme kodulehtede valmistamisega ning 2010. aastal alustasime Eesti
suurima e-kaubamaja Monster24.ee projekti arendamisega. Meid iseloomustab nooruslik toetav kollektiiv ja modernne lähenemisviis Eesti internetimaastikul.
Meie meeskonnas on praegu 14 inimest, kes väärtustavad sihikindlust, iseseisvust, kliendikesksust ja arengut.