Värsked tööpakkumised

Internetiturunduse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 227901

Tööpakkumise number

227901

Töö kirjeldus

A2B Grupp vajab uut meeskonnaliiget, kelle peamised tööülesanded on järgnevad:

Uute kliendisuhete loomine ning olemasolevate hoidmine;
Klientide vajaduste väljaselgitamine ning lahenduste pakkumine;
Müügi planeerimine ja eesmärgi täitmine;
Osaline projektijuhtimine;

Nõudmised kandidaadile

A2B Grupp OÜ otsib internetiturundus spetsialisti, kellel on allolevad nõudmised täidetud:

Kõrgendatud huvi turunduse ja/või internetiturunduse kohta;
Väga hea suhtlemisoskus;
Tahe ja sobivus müügitööks;
Tulemustele orienteeritus;
Otsustus- ja vastutusvõime;
Iseseisvus, järjekindlus;
Positiivne ellusuhtumine.

Kasuks tuleb:
Eelnev müügitöö kogemus;
Vene keele oskus;
Inglise keele oskus;
Juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume uuele kolleegile palju võimalusi:
Stabiilset ja väljakutset esitavat tööd;
Lõbusaid ühisüritusi;
Nooruslikku, lõbusat ja toetavat kollektiivi;
Arengu- ja karjäärivõimalusi;
Kaasaegset töökeskkonda;
Vabadust kaasa rääkida ettevõtet puudutavates küsimustes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
11. mai 2011

A2B Grupp OÜ on kiiresti arenev peamiselt internetiturundusega tegelev ettevõte. Seoses pideva töökoormuse suurenemisega soovime meeskonda kaasata internetiturunduse spetsialisti, kelle ülesandeks saab peamiselt olema kliendisidemete loomine ning hoidmine. A2B Grupp OÜ missiooniks on pakkuda klientidele parima kvaliteediga kõiki veebirakendusega seotud teenuseid, hoida klientidega pikaajalist suhet, tagada stabiilne ja meeldiv koostöö nii klientide kui ka koostööpartneritega ning olla kliendikesksed ja paindlikud. Peale internetiturunduse tegeleme kodulehtede valmistamisega ning 2010. aastal alustasime Eesti suurima e-kaubamaja Monster24.ee projekti arendamisega. Meid iseloomustab nooruslik toetav kollektiiv ja modernne lähenemisviis Eesti internetimaastikul. Meie meeskonnas on praegu 14 inimest, kes väärtustavad sihikindlust, iseseisvust, kliendikesksust ja arengut.