Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270508

Internetireklaami müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Internetireklaami müügijuht tegeleb reklaamikampaaniate pakkumisega firmadele, kes plaanivad internetis bännerreklaami kasutada.
Töö põhirõhk on kohtumiste kokkuleppimisel ja kampaaniaideede välja pakkumisel uutele reklaamiklientide. Väga lihtsalt öeldes: tuleb palju helistada, kliendikohtumistel käia, pakkumisi teha ja diili "koju tuua".

Ootused kandidaadile

101% pühendumine. Paariaastane müügikogemus, hea orienteeritus internetimeedias. Lai ja värske suhtevõrgustik. Iseseisvus ja võime müügiplaani täita.

smartAD on väga kiiresti kasvav reklaamiorganisatsioon. Möödunud aastal kasvasime 30% ja tänavu plaanime samas tempos jätkata.
Meil on noor ja lõbus kollektiiv. Kontor asub kesklinnas, hubases Lutheri kvartalis. Vastavalt müügile maksame preemiat.

Lisainfo

Oluline on pealehakkamine ja soov tööd teha. Igasugune kokkupuude internetireklaamiga on kasuks.

Tööpakkumise number
#270508