Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179533

Internetipoe projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Internetipoe käivitamine
Veebilehe hooldamine ja täiendamine
Elektrooniliste andmete säilimise tagamine
Häireteta müügiprotsessi tagamine

Ootused kandidaadile

IT-alased teadmised
Praktiline töökogemus antud valdkonnas
Eesti, vene ja inglise keele valdamine
Aktiivne ja loov suhtumine töösse
Algatusvõime, iseseisvus ja aktiivsus oma töövaldkonda edasi arendada
PC kujundus-, graafika- ja pilditöötlusprogrammide kasutamise oskus

Ettevõte pakub

*mitmekesist ja huvitavat tööd
*tööd nooruslikus ja aktiivses meeskonnas
*arenguvõimalusi
*motiveerivat tasu hea töö eest

Lisainfo

*Töö asukoht: Tallinn
*Kandideerimisel palume CV-le lisada ka sooviavaldus

Tööpakkumise number
#179533