Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341055

Internetipoe operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

E-poe klientidega suhtlemine (kõnes,kirjas),probleemide lahendamine,tellimuste täitmine,jälgimie.

Ootused kandidaadile

Arvutiga tööoskus, interneti kasutamine, vähemalt keskaridus.
OLULISED ON KEELE OSKUSED!!!
Saksa keel kõnes,kirjas- väga heal tasemel.
Eesti või Venekeel ( prioriteetne venekeel)
Kasuks tuleks Ingliskeele oskus

Ettevõte pakub

arendavat ja huvitavat töökeskkonda
enesetäiendamise ja karjääri tegemise võimalust
head meeskonda
head motivatsiooni
huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#341055

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
2. mai 2014

CVKeskus.ee klient

Saunainter on Saunamaailma uus e-pood.
Meie kodulehelt leiab väga suure valiku saunatooteid ja –tarvikuid ka nõudlikumale saunasõbrale.
Pakume alati parimat teenindust, garantii ja püüame anda parima meie tootevalikuga tutvumisel. Oleme kindlad, et meie leht on parima ja suurema valikuga koht, kus otsida tooteid ja tarvikuid sauna jaoks.

Vaata rohkem