Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57000

Internetimüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

internetireklaami aktiivne müük

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui

  • omad müügikogemusi (soovitavalt infomeedia või telekommunikatsiooni valdkonnas)
  • valdad kõrgtasemel eesti keelt ning suhtlustasandil vene ja inglise keelt
  • oled aktiivne ja initsiatiivikas
  • oled vilunud MS Office`i programmide kasutaja
  • tunned huvi internetikeskkonna vastu

Ettevõte pakub

  • väärtuslikku töökogemust stabiilses ja tegijas firmas
  • kaasaegset töökeskkonda
  • heade kolleegide seltskonda
  • motiveerivat kompensatsioonipaketti: 100% müügieesmärgi täitmise puhul töötasu 13.000 krooni, auto- ja mobiilikulutuste katmist
  • koolitusi

Lisainfo

  • Tööaeg täistööaeg E-R 8.00 - 17.00
  • Tööle asumise aeg 23.01.2006
  • tasuta müügikoolitus jaanuari keskel 2006

Tööpakkumise number
#57000