Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27020

Internetimüügi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööülesanneteks on internetimüügi korraldamine, tegevjuhi assisteerimine, asjaajamiskorra ning pakkumiste ja tehingute läbiviimine, majanduslik aruandlus juhtkonnale. Samuti tellimuste koostamine, töö arvutiga ja paberitega. Tööaeg E-R 9-18 ja L 11-15

Ootused kandidaadile

  • Arvuti oskus, vene keele oskus suulise toimetuleku tasemel, inglise keele oskus annab samuti positiivse punkti.
  • Isiksuseomadustelt on oodatud iseseisvad ja hea otsustusvõimega, hea reklaami-, müügi- ja enesekehtestamisoskusega, edasipüüdlikud ja ambitsioonikad kandidaadid.
  • Kasuks tuleb Eeva majandustarkvara tundmine ning aktiivse müügi kogemus.

  • Tulemustest sõltuvalt konkurentsivõimelist töötasu ja karjäärivõimalust.

Lisainfo

  • Kasuks tuleb majandusalane haridus ja arvutite riistvara tundmine.

Tööpakkumise number
#27020