Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26730

Internetilahenduste programmeerija

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Internetilahenduste arendamine koostöös projektijuhi ja disaineriga
Pidev enesetäiendamine
Lahenduste dokumenteerimine ja testimine
Kasutajaliideste mugavuse arendamine

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus internetilahenduste loomisel
Kogemus internetilahenduste programmeerimisel
Väga hea PHP skriptimiskeele ja SQL andmebaaside tundmine
Kasuks tuleb .NET ja MSSQL tundmine
Ausus ja tahe saavutada püsivaid tulemusi
Oskus töötada tulemustele orienteritud meeskonnas ja valmisolek tõsisteks katsumusteks
HTML ja mugavatest kasutajaliidestest arusaamise oskused

Ettevõte pakub

Pingeline töögraafik ja täpsed nõudmised
Motiveeriv tasu vastavalt töö tulemustele - innovatsioon saab premeeritud
Parim keskkond pidevaks edasiarenemiseks

Lisainfo

Vaata ka www.aspit.com

Tööpakkumise number
#26730