https://www.cvkeskus.ee/112160

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Internetilahenduste müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112160

Tööpakkumise number

112160

Töö kirjeldus

Kas Sind huvitab internet ning näed selles äritegemise võimalusi? Soovid palka, mis ei oleks piiritletud vaid sõltuks Sinu oskustest ja tahtest teenida? Oled õpihimuline ning valmis uuteks kogemusteks töötades tõeliselt lahedas seltskonnas?
Kui jah, siis selgitame küsimuste abil välja, kas see töö võib olla Sinu jaoks.

Kas see on Sinu jaoks õige valdkond?

Web2 tegutseb internetiteenuste valdkonnas, mis on kujunemas maailma suurimaks ärikanaliks. See tähendab, et üha rohkem raha kulutatakse veebiteenuste tarbimisele. Oma karjääri planeerimisel tuleb olla visionäär ning ennustada, millisele valdkonnale spetsialiseerumine tasub ennast tulevikus ära. Loomulikult on tähtis ka see, kas see ala meeldib Sulle. Küsi endalt kas Sulle meeldib internet ning sellega tegeleda ja selles vallas ennast arendada?

Mida see töö endast kujutab?

Müügikonsultandi ülesanneteks on oma kliendibaasi haldamine ning pidev arendamine. Töökohustuste hulka kuulub aktiivne veebilahenduste müük, klientide nõustamine interneti turunduse valdkonnas, klientidele nende ärist lähtuvate parimate lahenduste väljatöötamine. Müügiesindaja kujuneb iseõppimise ning koolituste käigus internetilahenduste eksperdiks. Internetiteenuste müügikonsultant teab, kuidas töötavad otsimootorid, kuidas teha kodulehed internetist leitavaks, kuidas käituvad kodulehele sattunud kasutajad, mis peale disaini eristab head kodulehekülge halvast jne.

Palk kujuneb põhitasust ning %-st iga kodulehe projekti pealt. Ehk mida rohkem kodulehe lepinguid sõlmid, seda suurem palk. Samuti on ette nähtud lisatasud hea töö eest.

Kas see töö on Sinu jaoks?

Kuna Web2 on spetsialiseerunud väikese ning keskmise suurusega ettevõtetele, siis enamus tööalasest suhtlusest toimub firmajuhtidega. Seega on tähtis, et Sa suudaksid aru saada nende äridest ning hindaksid saadavat informatsiooni. Küsi endalt kas Sulle meeldib inimestega suhelda? Kas müügi teostamine tekitab Sinus mõnusa rahulolu, süstides täiendavat motivatsiooni? Kas tahad pakkuda toodet, mis on hea ja mida klientidel tõesti vaja läheb?

Miks just Web2?

Web2 on kogemusi omandanud üle 600 kodulehe valmistamisega. Eelmise aasta alguses laienesime Lätti ning hiljuti avasime esinduse Inglismaal. Seega pakume oma teenust ka väljaspool Eestit.
Me teeme väga tihedat koostööd sõsarettevõtte Hansanet OÜ-ga, kes on Eesti üks suurimaid kvaliteetsete internetilahenduste pakkujaid. See tähendab, et peale laheda seltskonna on meil pakkuda väga suurt kogemustepagasit ning arenguvõimalusi. Töötingimused on väga head, oktoobrist 2006 asume vastvalminud merevaatega kontoris. Väga palju tehakse ühisüritusi ning suhtlemine on vaba ja positiivne.

Kui Sul tekkis huvi tööst või Web2-st lähemalt teada saada, siis võta meiega ühendust helistades telefonil 6802262.

Kui tunned kedagi, kellele see töö võiks sobida, siis anna talle kindlasti teada!


Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat räägib eesti keelt ning on:
aktiivne ja positiivne
hea suhtleja
pealehakkaja
järjepidev

Kasuks tulevad vene keele oskus ning eelnevad teadmised kodulehtedest ning internetiärist.


Ettevõte pakub

häid töötingimusi
lahedat seltskonda
motiveerivat palka
arenemisvõimalusi


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Web2 on innovatiivne internetilahenduste looja. Peame tähtsaks väga head klienditeenindust, kiiret ja korralikku tööd ning sõbralikku hinnapoliitikat. Oleme valmistanud üle 500 kodulehe ning sooviga laiendada internetist kasu saavate ettevõtete nimekirja, otsime energiast pakatavat internetilahenduste konsultanti.