https://www.cvkeskus.ee/114322

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Internetilahenduste müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114322

Tööpakkumise number

114322

Töö kirjeldus

Kas Sind huvitab internet ja näed selles äritegemise võimalust? Kas soovid palka, mis sõltub Sinu oskustest ja panusest ning tahtest teenida? Kas Sulle meeldib personaalne lähenemine ja eelistad töötada kõrgelt motiveeritud aktiivses ja kiirelt arenevas ettevõttes?

See amet võib olla just Sinu jaks
Kliendihalduri tööülesandeks on igapäevane aktiivne suhtlus meie kliendibaasis olevate klientidega. Ootame avatud, ausat ning positiivset lähenemist oma klientidele. Kliendikontaktide raames uuritekse välja kliendi soovid ja vajadused veebivaldkonnas, informeeritakse teda võimalikest veebiturunduslikest võimalustest ja organiseeritakse kliendikohtumine meie tehnilise meeskonnaga, et pakkuda igale kliendile nende tegevusest ning vajadusest lähtuv parim lahendus. Kliendihaldur kujuneb igapäevase isekogemise ja -õppimise ning koolituste käigus internetilahenduste eksperdiks- ta teab, millised on internetiäris pakutavad võimalused, milliseid lahendusi erinevad kliendid vajavad, mis peale disaini eristab head kodulehte halvast jne.

Palk
Palk kujuneb põhitasust ning tulemuspalgast Sinu kontaktide kaudu realiseerunud projektidelt. Samuti on ettenähtud lisatasud hea töö eest. Praktika näitab- mida aktiivsem ja toredam inimene, seda kõrgem ka palk, sest klientidele meeldivad toredad ja abivalmid teenindajad.


Kas infotehnoloogia on Sinu jaoks õige valdkond?
HansaNet on tegev veebi- ja tarkvaraarenduste valdkonnas. Internetiteenused on kujunemas maailma suurimaks ärikanaliks. See tähendab, et järjest rohkem raha kulutatakse veebiteenuste tarbimisele. Oma karjääri planeerimisel tuleb olla visjonäär ja ennustada, millega tegelemine tasub ennast tulevikus ära. Loomulikult on tähtis ka see, kas see ala meeldib Sulle. Küsi endalt, kas Sulle meeldib internet ja selles vallas ennast arendada? Kas Sulle meeldib vaheldusrikkus ja pidev areng oma töövaldkonnas?

Kas osalemine aktiivses müügitöös on Sinu jaoks?
HansaNet on spetsialiseerunud erinevate tegevusvaldkondade juhtivatele ja innovaatilistele ettevõtetele. Küsi endalt, kas Sulle meeldib inimestega suhelda? Kas soovid saada enesekindlust ettevõtete tippjuhtidega suhtlemisest? Kas naudiksid uute kontaktide loomist ja kas müügi realiseerimine tekitaks Sinus mõnusa rahulolu, süstides täiendavat motivatsiooni?

Miks just HansaNet?
Hoolimata järjest tihenevast konkurentsist veebiturul, suureneb HansaNeti turuosa jõudsalt. Seoses suurenenud turunõudlusega vajame oma meeskonda uusi inimesi. Küsi endalt, kas soovid teha karjääri ning edeneda ühes Eesti juhtivas IT- ettevõttes? Kas Sulle meeldib tipptasemel töökeskkond äsja sisustatud uues kontoris? Kas Sulle meeldib töötada lahedas ja noores kollektiivis, kus arvestatakse Sinuga ja panustatakse pidevalt Sinu arengusse ning oodatakse vastu positiivset, aktiivset ellusuhtumist ja käitumist?

Kui tunned kedagi, kellele see töö võiks sobiv olla, anna talle kindlasti teada!


Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:
Eesti keele valdaja ja lisaks riigikeelele valdad mõnd võõrkeelt näiteks inglise, soome või vene keelt (viimane ei ole primaarne, oskus tuleb kasuks).
aktiivse ja positiivse hoiakuga;
iseseisev ja korrektne suhtlemises;
järjepidev oma töös;
tulemustele orienteeritud;
omad mõningaid teadmisi kodulehtedest ning internetiärist (ei ole primaarne, oskus tuleb kasuks).


Ettevõte pakub

tipptasemel töötingimusi;
lahedat ja kõrgelt motiveeritud tööseltskonda;
head palka;
arenemisvõimalusi.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

HANSANET- usaldusväärne kompetents ja kvaliteet.

HansaNet OÜ on kiirelt arenev ja usaldusväärne veebi- ja tarkvaraarendusettevõte. Firma asutati 1999. aastal ning tänaseks oleme tõusnud suurimaks-tuntuimaks kodulehti valmistavaks ettevõteks Eestis. Viimase pooleteise aastaga on HansaNet kasvanud kolm korda, meie meeskonnas on 23 spetsialisti, mis võimaldab pakkuda oma valdkonna kvaliteetsemat teenust alustades tööde ettevalmistamisega ja lõpetades järelhoolduse ning nõustamisega.