Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805431

Interneti kanali müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kärcheri e-kaubanduse strateegia elluviimine;

  • Klienditeenindus e-poes (telefon, e-mail, chat);

  • E-poe ja teiste müügiplatvormide administreerimine (hinnastamine, tootevalik, logistika, tagastused)

  • Osalemine turundustegevuste planeerimises ja elluviimises;

  • Maksete ja raportite administreerimine;

  • Oma igapäevategevuste ja turu analüüsimine;

  • Kliendisuhete loomine ja arendamine Kärcher online-partneritega.

Ootused kandidaadile

  • Oled positiivse suhtumisega ja soovid töötada dünaamilises keskkonnas;

  • Projektijuhtimise kogemus;

  • Veebilehtede või e-kaubanduse platvormide arendamise kogemus;

  • Valdad eesti keelt kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas ja Sinu inglise keel on väga heal tasemel, kasuks tuleb vene keele oskus;

  • Soovituslikult e-kaubanduse või B2C müügi alal töötamise kogemus;

  • E- kaubanduse, digitaalse turunduse, Adobe Analytics, HTML-i ja CSS-i tundmine tuleb kasuks;

  • Töökohta stabiilses rahvusvahelises, kõrgete kvaliteedistandarditega ettevõttes;

  • Põnevaid ja väljakutsuvaid interneti-müügi projekte;

  • Unikaalset võimalust profesionaalseks ja isiklikuks arenguks (koolitused).

  • Paindlikust ja isiklikku vastutust

  • Stabiilset sissetulekut koos motiveeriva boonussüsteemiga;

  • Lisahüved: sporditoetus, staažipuhkus jm.

Tööpakkumise number
#805431

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2022
Kuulutus sisestati:
15. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem