Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27042

Interneti ja infotelefoni 119 reklaamikonsulatanti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

¤ firmadele esindatuse aktiivne müük meie toodetesse
¤ uute kliendisuhete loomine
¤ vanade kliendisuhete arendamine

Ootused kandidaadile

¤ soovid saada teadmisi juhatava meedia toodete alal
¤ ootad uut väljakutset ja vajad eneseteostust
¤ otsid rakendust loovusele
¤ vajad rutiinivaba tööd
¤ loed oma tugevaks isikuomaduseks pingetaluvust, sest
käsitled ebaõnnestunud tehingut kui kasulikku kogemust
¤ soovid ja tahad mõjutada ise oma töötulemusi

Ettevõte pakub

¤ eelnevat koolitust
¤ tööd, mis on seotud liikumisega
¤ võimalust palju suhelda
¤ tööaega E - R 8.30 - 17.00 (nädalavahetused ja riiklikud pühad on vabad)
¤ põhipalka + tulemustasu

Tööpakkumise number
#27042