Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179654

International Trainee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

International Trainee on Luxi partner, kes on tulevane meeskonnajuht/osakonnajuhataja.
Võimalus viibida koolitustel välisriikides. Välistatud ei ole karjäärivõimalused väljaspool Eestit.

Ootused kandidaadile

Saada oma CV, kui:

* oled 20-45 aastane
* valdad hästi inglise, soome keelt
* sulle sobib liikuv töö
* julged võtta vastutust
* soovid õnnestuda müügitöös ja meeskonna juhtimises
* oled positiivse ellusuhtumisega

NB! 1) Eelnev müügitöö kogemus ei ole vajalik. Väljaõpe firma poolt tasuta!
2) Tööks vajalik auto ja juhiload

Ettevõte pakub

* Müügioskus- Lux Business School Concept
* Ühised üritused
* Reisid
* Motiveeriv töötasu
* Head töötingimused
* Tasuta koolitused
* Motivatsiooniprogramm
* Karjäärivõimalus Eestis kui ka välisriikides

Lisainfo

Väljavalitud kandidaadid koolitatakse Eestis ja Soomes.
International Trainee programmi eesmärk on arendada välja tuleviku müügi- ja meeskonnajuhid.

Tööpakkumise number
#179654