Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789463

Intensiivraviõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Intensiivraviõe tööülesannete täitmine intensiivravi osakonnas

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meiega liituma, kui tunned, et kriitilises seisundis patsientidega töötamine on Sinu  jaoks loodud.

Ootame Sinult:

Õendusalast haridust

  • head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil
  • tööks vajalikku arvutioskust
  • valmisolekut nii iseseisvaks kui meeskonnatööks
  • korrektset töössesuhtumist ja kõrget pingetaluvust
  • head koostöö- ja suhtlemisoskust, empaatiavõimet
  • varasem töökogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • tööd graafiku alusel (12 – ja 24 tunnised valved)
  • tööalast täiendkoolitust
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • 7 päeva lisapuhkust

Tööpakkumise number
#789463