Värsked tööpakkumised

Intensiivraviõde (sisekliinikus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376838

Tööpakkumise number

376838

Töö kirjeldus

- arsti korralduste täpne jälgimine ja protseduuride aegadest kinnipidamine
- monitooringu täpne jälgimine ja patsiendi seisundi hindamine ning muudatustest kohene arsti teavitamine
- õendusdokumentatsiooni nõuetekohane täitmine

Nõudmised kandidaadile

- kõrgharidus (või kesk-eriharidus) õenduse erialal (õe diplom)
- Terviseameti registreerimistunnistuse olemasolu (õe kood)
- hea suhtlemisoskus, kohusetunne, vastutustunne, tähelepanelikkus, korrektsus ja patsiendile orienteeritus

- paindlikku tööaega (võimalik teha kuni 24-tunniseid vahetusi)
- sõbralikku toetavat töökollektiivi
- tööalast täiendkoolitust

Lisainfo

Lisaks intensiivraviõe kohale sisekliinikus pakume tähtajalist tööd (puhkuste asendus) ka operatsiooni ja intensiivravi osakonnas.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2015
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2015
Brutopalk:
Alates 5.13 €/tunnis

Sihtasutus Viljandi Haigla on suurim tööandja Viljandi maakonnas, kes oma 780 töötajaga soovib tagada parimat ravi patsientidele.