Värsked tööpakkumised

Intensiivravi õ d e

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149443

Tööpakkumise number

149443

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on kliiniliste õendusprotseduuride teostamine ning osalemine osakonna valvetöös.

Nõudmised kandidaadile

Meie eeldame:

 Õendusalast pädevust tõendavat kutsetunnistust
 Oskust töötada nii iseseisvalt kui ka toimiva meeskonna liikmena
 Kiiret reaktsiooni
 Väga tugevat suundumust meeskonnatööks
 Riigikeele valdamist
 Arvutioskust tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

 Stabiilset , sotsiaalsete tagatistega tööd
 Tunnipalka 73 - 77 krooni 35-tunnise töönädala puhul, lisatasuvõimalust vastavalt
asutuse väärtussüsteemile
 Võimalust õppelaenu tagasimaksete osaliseks kustutamiseks
 Kaasaegset töökeskkonda
 35-kalendripäevast puhkust
 Väga häid koolitusvõimalusi
 Toetavat ja sõbralikku meeskonda
 Osalemist traditsioonilistel ülehaiglalistel ning teenistuse korraldatud ühisüritustel
 Väga head infrastruktuuri ( head parkimisvõimalused, kohviksöökla – ja juuksuriteenus)

Lisainfo

Eelistame täistööajaga töötajat, kuid pakume esialgu ka võimalust töötada osalise tööajaga ( 0,5 -0,75)

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. mai 2008
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 73 kuni 77 EEK tunnis

SA Pärnu Haigla missiooniks on toetada inimeste tervist ja elukvaliteeti.
Haigla teenindab ligi 100 000 Pärnu linna ja maakonna püsielanikku, suvehooajal meie patsientide arv kolmekordistub. Asutuse 2008. a kavandatav käibemaht on
üle 350 mln krooni.
Haigla on Pärnumaa suurim tööandja: 14-s struktuuriüksuses on üle 1000 töötaja, kellest õenduspersonali 350. Tagame oma personalile igati kaasaegsed töötingimused uues modernses haiglahoones.
(täiendavalt www.ph.ee)