Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219654

Instrumentaal-luksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- plasti survevaluvormide hooldus- ja remonditööd

Ootused kandidaadile

- täpsus ja kohusetundlikkus
- töökogemus trei-, frees- ja puurpinkidega töötamisel
- kasuks tuleb lihvpinkide kasutamise oskus
- arvuti kasutamise oskus (word, excel)
- väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus

Pakume pikaajalist stabiilset töösuhet, meeldivat töökeskkonda rahvusvahelises tootmisettevõttes ning hea töö eest väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#219654

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2011
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2011

Plastone OÜ valmistab kõrgetele nõudmistele vastavaid plasttooteid peamiselt elektri-, elektroonika-, ehitus- ja meditsiinitööstusele. Sauel Harjumaal, kus töötab
hetkel 45 inimest, alustasime tootmisega 2005.aasta kevadel.

Vaata rohkem