https://www.cvkeskus.ee/27958

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27958

Instrumentaal-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    metallitööstuses kasutatavate seadmete ja tööpinkide
  • hooldus
  • remont
  • seadistamine


Ootused kandidaadile

  • töökogemused metallitöötlemise pinkidel töötamisel
  • kohusetundlikkus
  • eesti keele oskus


Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises kontsernis
  • normaalseid töötingimusi
  • töötulemustele vastavat palka


Tööpakkumise number
#27958
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Instrumentaal-lukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!