Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176271

Instruktor

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* juhib nooreminstruktorite tööd väljaõppe planeerimisel, ettevalmistamisel, läbiviimisel ja kontrollimisel;
* koostab maleva väljaõppe ja ürituste planeerimis-ja aruandluse dokumendid;
* korraldab õppuste, kursuste, harjutuste ja teiste väljaõppeürituste läbiviimist malevas;
* koostab maleva vabatahtlike ohvitseride ja allohvitseride täiendõppe plaanid;
* väljaõppe eelarve ja plaani koostamine;
* kontrollib õppe- ja harjutuskohtade kasutamist allüksuste poolt ning väljaõppe ohutustehnika eeskirjade täitmist;
* juhib ja kontrollib väljaõppe ja ürituste aastaplaanide väljatöötamist, nende vastavust juhistele ja maleva väljaõppe ja ürituste aastaplaanile.

Ametikoha auaste kapten.

Ootused kandidaadile

Kandidaadi reaalne auaste peab olema vähemalt leitnant.

* 18-48 aastane Eesti Vabariigi kodanik;
* vähemalt sõjaväelise kõrghariduse I aste või erialane kõrgharidus, diplomiõpe;
* eesti keele oskus kõrgtasemel;
* ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
* kriminaalkorras karistamata;
* võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele.

Isikuomadused
* algatus-, organiseerimis-, otsustus- ja vastutusvõime;
* analüüsimisoskus ja hea pingetaluvus;
* meeskonnatööoskus, tasakaalukus ja usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

* arenguvõimalusi ja täiendõpet;
* kaasaegseid teenistustingimusi,töövahendeid ja –tehnikat;
* tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast jne).

Lisainfo

Töö asukoht: Rapla, Rapla Malev

Tööpakkumise number
#176271

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2009

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem

Instruktor