Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176271

Instruktor

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* juhib nooreminstruktorite tööd väljaõppe planeerimisel, ettevalmistamisel, läbiviimisel ja kontrollimisel;
* koostab maleva väljaõppe ja ürituste planeerimis-ja aruandluse dokumendid;
* korraldab õppuste, kursuste, harjutuste ja teiste väljaõppeürituste läbiviimist malevas;
* koostab maleva vabatahtlike ohvitseride ja allohvitseride täiendõppe plaanid;
* väljaõppe eelarve ja plaani koostamine;
* kontrollib õppe- ja harjutuskohtade kasutamist allüksuste poolt ning väljaõppe ohutustehnika eeskirjade täitmist;
* juhib ja kontrollib väljaõppe ja ürituste aastaplaanide väljatöötamist, nende vastavust juhistele ja maleva väljaõppe ja ürituste aastaplaanile.

Ametikoha auaste kapten.

Ootused kandidaadile

Kandidaadi reaalne auaste peab olema vähemalt leitnant.

* 18-48 aastane Eesti Vabariigi kodanik;
* vähemalt sõjaväelise kõrghariduse I aste või erialane kõrgharidus, diplomiõpe;
* eesti keele oskus kõrgtasemel;
* ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
* kriminaalkorras karistamata;
* võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele.

Isikuomadused
* algatus-, organiseerimis-, otsustus- ja vastutusvõime;
* analüüsimisoskus ja hea pingetaluvus;
* meeskonnatööoskus, tasakaalukus ja usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

* arenguvõimalusi ja täiendõpet;
* kaasaegseid teenistustingimusi,töövahendeid ja –tehnikat;
* tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast jne).

Lisainfo

Töö asukoht: Rapla, Rapla Malev

Tööpakkumise number
#176271
Instruktor