Värsked tööpakkumised

Instruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183957

Tööpakkumise number

183957

Töö kirjeldus

Otsime höövelspooni osakonda instruktorit, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
• masina operaatorite juhendamine ja koolitamine
• ettepanekute tegemine juhtkonnale tootmise paremaks ja efektiivsemaks korraldamiseks
• töö spoonimasinal

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt 5-aastane töökogemus höövelspoonimasina operaatorina
• hea suhtlemisoskus, enesekindlus ja analüüsivõime
• kesk- või keskeriharidus
• eesti või vene või inglise keele oskus
• kasuks tuleb varasem juhendamise või töö juhtimise kogemus ning saksa keele oskus

Pakume huvitavat ja püsivat tööd rahvusvahelises kollektiivis, häid töötingimusi, väärilist töötasu, tööpäeva keskel sooja lõunasööki.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
11. september 2009

Rahvusvahelise Möhring Grupi koosseisu kuuluv OÜ Balti Spoon on üks juhtivaid kasespooni tootjaid maailmas. Meie tehases, mis asub Kuusalu lähedal Kupu külas, töötab üle 400 inimese.