Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25631

Installatsioonitehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Installatsioonitehnik tegeleb põhiliselt kaablite paigaldamisega, vahel ka seadmete paigaldamisega ja paigaldatud võrkude hooldusega. Tööülesannete oluliseks osaks on meeskonnatöö suutlikkus ja kohusetunne.

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt tehnilist taipu
  • korrektsus, täpsus, ausus
  • autolubade olemasolu

Töö meeldivas kollektiivis, kiirelt arenevas firmas, väljaõpe kohapeal, töövahendid ja tööriietus. Tunnipalk.

Lisainfo

Abiks tuleb eelnev töökogemus, kuid see pole eeltingimuseks. Olulisemaks peame töötahet. Väga sobilikud on ka noormehed Tallinna ümbrusest, kes on tehnikaga sina peal.

Tööpakkumise number
#25631

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 30 - 59 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem