Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21662

Inspektor (väärtegude menetleja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • maksuseaduste rikkumiste tuvastamine seadusega sätestatud juhtudel ning korras,
  • sanktsioonide rakendamine maksuseaduste rikkujate suhtes vastavalt maksukorralduse seadusele ja väärteomenetluse seadustikule.

Ootused kandidaadile

  • vanust vähemalt 21 eluaastat;
  • juriidilist või majandusalast kõrgharidust;
  • ametikoha tegevusvaldkonda käsitlevate õigusaktide tundmist ja praktilise rakendamise oskust;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ja vene keele oskust kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega;
  • teksti- ja tabelitöötlusprogrammide (MS Word, Excel) kasutamise oskust;
  • analüüsi- ja sünteesivõimet;
  • algatusvõimet ja oskust tegevusi koordineerida;
  • kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet;
  • orienteeritust meeskonnatööle ja tulemustele.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
  • täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada sooviavaldus koos elulookirjeldusega.
Palume kindlasti märkida märgusõna "Menetleja"

Tööpakkumise number
#21662