Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52754

Inspektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inspektor kontrollib:

  • transpordivahendeid (laev, vagun, auto) ning selle sobilikkust kauba veoks
  • kauba seisukorda (pakend, tootenumber,jne.) ja kvaliteeti
  • kauba koguseid (tally)
  • võtab proove sõltuvalt kaubast ja saadud instruktsioonist
  • ladustatud kaupa ja selle tegelikku vastavust (lao inspekteerimine)
  • laadimis- ja lossimistöid

    Ootused kandidaadile

  • tähelepanelik,hea suhtleja, aus, analüüsivõimeline, otsusekindel
  • keskharidus
  • B-kat. juhiload
  • väga hea eesti keele oskus
  • vene ja inglise keel kõnes ja kirjas keskmisel tasemel
  • töökogemus logistika või meretranspordi valdkonnas annab eelise

    Ettevõte pakub

  • pingelist tööd sõbralikus meeskonnas
  • ametiautot ja telefoni
  • kaasaegseid töötingimusi
  • konkurentisvõimelist palka alates 10,000.- EEK bruto kuus
  • kaupade inspekteerimise ja proovivõtu koolitust vastavalt rahvusvahelistele standarditele (GAFTA, FOSFA,FCC)

    Lisainfo

    Ametikoht on sobiv meesterahvale.
    Töö toimub enamjaolt Tallinna sadamates, ladudes ja laevadel.Eeltoodust arusaadavalt on tegemist peamiselt välitööga samuti töölähetustega teistesse Baltikumi sadamatesse ja ladudesse.

  • Tööpakkumise number
    #52754
    Inspektor