Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298551

Inspektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ameti menetlusosakonna inspektori (koolivalve) ametikoha eesmärgiks on tagada valvatavas koolis turvalisus, ennetada ja tõkestada inimeste ja avaliku korra vastaseid ohte ja ründeid.
Inspektori peamised tööülesanded on

  • hoone sissepääsu valvamine ning sisekorraeeskirjadest kinnipidamise tagamine üldkasutatavates ruumides;
  • kooli personali abistamine korrarikkumiste ja kooli sisekorraeeskirja rikkumiste ennetamisel ja tõkestamisel;
  • korrarikkumiste menetlemine haldus- ja väärteomenetluses vastavalt oma menetluspädevusele;
  • koolis ja selle territooriumil toimunud korrarikkumiste analüüsimine ning koolis ja kooli territooriumil perioodiliste analüüsil tuginevate kontrollkäikude teostamine;
  • perioodiline osalemine koolivalve patrulli töös.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on

  • vähemalt keskharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel;
  • soovitavalt varasem töökogemus laste ja noortega sotsiaaltöötaja, pedagoogi või noorsoopolitseinikuna vähemalt 2 aastat või avaliku teenistuse nooremametnikuna 1 aasta;
  • soovitavalt lastepsühholoogia alased algteadmised ja oskus neid rakendada;
  • väärteomenetluse teostamiseks vajalikud õigusalased teadmised;
  • võimet eristada olulist vähemolulisest, otsustus- ja vastutusvõimet;
  • head suhtlemis- ja väljendusoskust;
  • arvuti kasutamise oskust tavakasutaja tasemel;
  • stressitaluvust, võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras;
  • tööks vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide tundmist ja kasutamise oskust;
  • soovitavalt autojuhiloa olemasolu.

Omalt poolt pakume eneseteostust toetavas ja meeldivas meeskonnas ning enesearendusvõimalusi. Ametipalka 678 € - 806 € kuus.

Lisainfo

Motiveeritud avaldus koos elulookirjeldusega (CV) palume saata hiljemalt 22. veebruariks 2013 e-postile kaie.paas[at]tallinnlv.ee või aadressile Pärnu mnt 139c/1, 11317 Tallinn, Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet, märksõnaga „kooli inspektor“.

Lisainformatsioon: Märt Kõrgmaa – menetlusosakonna vaneminspektor, telefon 53495105, e-posti aadress mart.korgmaa[at]tallinnlv.ee

Tööpakkumise number
#298551

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: 678 - 806 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2013

Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti tegevusvaldkondadeks on osalemine avaliku korra tagamisel, järelevalve teostamine linnavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise üle, häiritud liikluse korral ajutine liikluse reguleerimine ja sisevalve üksuse ülesannete täitmine Tallinna haldusterritooriumil.

Vaata rohkem

Inspektor