Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270755

Inspektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • järelevalve teostamine ameti pädevusse kuuluvate linnavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise üle ;
  • selgitustöö ning linna õigusaktidega kehtestatud nõudmiste tutvustamine;
  • väärtegude menetlemine linnavalitsuse kui kohtuvälise menetleja nimel ja volitusel;
osalemine järelevalvealastes operatsioonides.

Ootused kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame:

  • keskharidust;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ning vene keele oskust kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • tööks vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide tundmist ja kasutamise oskust;
võimet eristada olulist vähemolulisest, otsustus- ja vastutusvõimet;
  • head suhtlemis- ja väljendusoskust;
  • korrektsust, täpsust, tasakaalukust ja ausust;
  • arvuti kasutamise oskust tavakasutaja tasemel;
  • stressitaluvust, võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras;
  • autojuhiloa olemasolu.

Arenguvõimalusi, vormiriietust ning töötasu teenistusse astumisel 742 eurot kuus. Töö graafiku alusel
Kandidaatidel palume esitada hiljemalt 02. maiks 2012

  • motiveeritud avaldus
  • CV.

Tööpakkumise number
#270755
Inspektor