Inspektor-kontaktisik
Tööpakkumise number #812362

Tartu Vangla
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö sisuks on olla esmane ühenduslüli kinnipeetava ja vangla vahel, aidata vangistusega seotud igapäevaküsimuste lahendamisel ning toetada õiguskuuleka käitumise kujunemist.

Ootused kandidaadile

  • Korrektsiooni/politsei haridus

  • Laitmatu taust

  • Missioonitunne

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Hea füüsiline ja vaimne vorm

  • Soov töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 1930 eurot

  • Tööaeg E-R

  • Tasuta sportimisvõimalused

  • Head karjäärivõimalused

  • Toetav meeskond

  • 35 päeva puhkust

Lisainfo

Hoiame üksteise tervist - ootame, et oled vaktsineeritud!

Saada CV märksõnaga "Kontaktisik-1." hiljemalt 06.10.2022 tartuv.cv(at)just.ee

Tööpakkumise number
#812362

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk : Alates 1930 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
8. september 2022
Inspektor-kontaktisik Inspektor-kontaktisik

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
UO LÕUNA TALITUSE VANEMUURIJA (JÄLITAJA) Maksu- ja Tolliamet
UO LÕUNA TALITUSE VANEMUURIJA (JÄLITAJA) Maksu- ja Tolliamet • Tartu
Tartu
VIP 2
2 näd. tagasi
KONSULTANT TARTUMETS OÜ
2
KONSULTANT TARTUMETS OÜ • Tartu
Tartu
MÜÜGIKONSULTANT EST PROFIIL OÜ
MÜÜGIKONSULTANT EST PROFIIL OÜ • Tartu
Tartu
6 p. tagasi
TELEFONI OSTUSPETSIALIST EESTI METSAKINNISTUD OÜ
1100 - 3000 €/kuus
6 p. tagasi
TELEFONI OSTUSPETSIALIST EESTI METSAKINNISTUD OÜ • Tartu
Tartu
5 p. tagasi
INSPEKTOR-KONTAKTISIK Tartu Vangla
Alates 1700 €/kuus
5 p. tagasi
INSPEKTOR-KONTAKTISIK Tartu Vangla • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki