Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55947

Insenerkonstruktori õpilasele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehituskonstruktsioonide projekteerimine

Ootused kandidaadile

kõrghariduse omandamine (soov.ehitusinsener)
arvuti kasutamise oskus (AutoCAD, MSOffice)
hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

väljaõpet
meeldivat töökeskkonda ja arenguvõimalusi
huvitavat ja mitmekesist tööd
tulemustele vastavat palka

Lisainfo

töökoht sobib üliõpilasele
osaline tööaeg
võimalik töötada kas Tartus või Tallinnas

Tööpakkumise number
#55947

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2005

AS MSI GRUPP on 1994.a. loodud kinnisvara haldamise ja arendamisega tegelev ettevõte. Seoses töömahu suurenemisega vajame täiendavat tööjõudu.

Vaata rohkem