Värsked tööpakkumised

Inseneriteenistuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83468

Tööpakkumise number

83468

Töö kirjeldus

Spetsialisti põhiülesanneteks on:

  • planeeringute ülevaatamine (tänavate liik ning liikluskorralduse ja parkimise põhimõtted) kehtivate ja algatatud planeeringutega ning projekteeritud või projekteeritavate objektide ja planeeringulahenduse omavahelise sobivuse ja normi- ning nõuetekohasuse osas
  • rajatiste projekteerimistingimuste koostamine ja geoinfosüsteemi kandmine
  • krundiväliste või avalikus kasutuses olevatel aladel rajatiste projektide läbivaatamine (lahenduse kehtivatele planeeringutele ja normidele ning kooskõlastatud rajatiste projektidega vastavuse osas) ja geoinfosüsteemi kandmine
  • ettepanekute tegemine liiklusskeemi muutmiseks, täiendamiseks ja osalemine selleks vajalike uurimuste tellimisel
  • osalemine uurimustööde ja eskiisprojektidele ning planeeringutele, projektidele tellitavate ekspertiiside, auditite lähteülesannete ja -tingimuste koostamisel, nimetatud tööde lähtetingimustele vastavuse kontrollimine
  • tehnilise infrastruktuuri kirjavahetuse korraldamine ja jooksvate küsimuste lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame erialast tehnilist kõrgharidust või töökogemust ülalpoolnimetatud ülesannete täitmisel.
Kasuks tuleb varasem töökogemus avalikus teenistuses

Ettevõte pakub

Pakume:

  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
  • vaheldusrikast ja pingelist tööd;
  • meeldivat töökeskkonda;
  • täiendõppe võimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saata avaldus koos elulookirjeldusega linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonda Raekoja plats 3, 51003 Tartu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
20. november 2006
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2006