Värsked tööpakkumised

Inseneriteenistuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46329

Tööpakkumise number

46329

Töö kirjeldus

Linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna inseneriteenistuse spetsialisti põhiülesanneteks on erinevate rajatiste (tehnovõrgud, teed, platsid, haljasalad ja nende üksikelemendid jms) projekteerimistingimuste koostamine ning detailplaneeringute ja projektide läbivaatamine

Nõudmised kandidaadile

  • erialane kõrgharidus (elektroenergeetika, soojustehnika, teede projekteerimise alane või muu inseneriõpe) või selle omandamine
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendamise oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus

  • huvitavat, mitmekülgset ja pinglelist tööd meeldivas nooruslikus avaliku teenistuse kollektiivis
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus koos elulookirjeldusega Tartu Linnavalitsuse linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna sekretärile (Raekoja plats 3, tuba 305) või elektronposti aadressil Urmas.Ahven@raad.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2005