Värsked tööpakkumised

Inseneriteenistuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40115

Tööpakkumise number

40115

Töö kirjeldus

Linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna inseneriteenistuse spetsialisti põhiülesanneteks on:
• detailplaneeringute insenertehnilise osaga seotud küsimuste lahendamine
• rajatiste projekteerimistingimuste koostamine ja projektide kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

• projekteerimise või planeerimise alane kõrgharidus või töökogemus vastavas valdkonnas
• väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendamise oskus
• väga hea arvutikasutamisoskus

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus koos elulookirjeldusega Tartu Linnavalitsuse linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonda, Raekoja plats 3 Tartu või elektronposti aadressil Urmas.Ahven@raad.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2005