Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26627

Inseneriteenistuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna inseneriteenistuse spetsialisti põhiülesanneteks on tehnilise infrastruktuuri valdkonnas:

  • planeeringute ja arengukavade koostamises osalemine
  • planeeringute koostamise raames toimuva koostöö korraldamine
  • planeeringute realiseerimise tagamine
  • projekteerimise ja planeerimisega seotud andmekogu pidamine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus (soovitavalt energeetika- või veemajanduse alane)
  • varasem töökogemus planeerimis-projekteerimisküsimustes
  • MicroStation tarkvara kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku töökollektiivi
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Avalduse ja elulookirjelduse võib saata ka Tartu Linnavalitsuse linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonda Raekoja plats 3, 51003 Tartu või elektronposti aadressil Mati.Raamat@raad.tartu.ee

Tööpakkumise number
#26627