Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62295

Insenerikeskuse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Osalemine pakkumiste koostamisel
- Projekti planeerimine ja eelarve koostamine koostöös kliendiga
- Projektimeeskonna juhtimine
- Projekti eesmärkide saavutamine kinnitatud eelarve, investeeringute ja ajakava piires
- Sisesed ja välised projektijuhtimise aruanded
- Projekti raames kliendisuhete arendamine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

- Tehniline kõrgharidus (elektroonika, telekommunikatsioon)
- Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- Projektijuhtimise kogemus või sellega võrreldav töökogemus elektroonikatööstuses
- Läbirääkimis- ja mõjutamisoskus
- Probleemide süsteemse lahendamise ja terviku nägemise oskus
- Initsiatiivikus ja stressitaluvus
- Väga hea arvuti (MSOffice) kasutamise oskus
- Vene ja eesti kõnekeele oskus

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#62295